Orhan Ölmez Şarkı Sözleri ve Klipleri

online dizi izle

Posted on: August 2, 2010

dizi izleBilindiği üzere hemen hemen tüm tv kanallarında yayınlanan diziler sezon finali yaptı. Bunların yanısıra aralarında final yapanlarda oldu. Fakat türkiye’de dizi furyası hiç dinmeyecek gibi görünüyor. Nedeni ise, ortalama 8 civarında final yapan (yayını durulan) dizi varken hemen hemen 20 civarında dizinin çekimlerine başlandı.

Atv’nin yeni sezon dizi yayını

Pazartesi Günleri : Bu sizinde tahmin edeceğiniz üzere reyting rekorlarını alt üst eden adeta bir fenomen haline gelen ezel dizisi.

Salı Günleri : İyi bir izleyici kitlesine sahip güçlü oyuncuları kadrosunda barındıran aşk ve ceza dizisi, hemen ardından kendi halinde olan bir dizi kapalıçarşı dizisi. Medyada ki haberlere göre kapalıçarşı dizisi sezon sonunu görmeden ne yazık ki final yapacak. Ama yeni sezonda kaç bölüm yayınlanacak henüz bir bilgi yok.

Çarşamba Günleri : İlk önce 2003 yılında tüm türkiye’nin gönüllerinde taht kuran çocuklar duymasın dizisi. İlk bölümleri perşembe günleri yayınlacak fakat muhtemelen kurtlar vadisi pusu dizisinin yeni sezonuna ait bölümleri başladığında bu dizi çarşamba gününe alınacaktır.

Perşembe Günleri : Tüm türkiyeyi kasıp kavuran ve her zaman reytingleri alt üst eden kurtlar vadisi pusu dizisi. bildiğiniz üzere pana film star tv ile de yollarını ayırıp kurtlar vadisi pusu dizisi için atv ile anlaşmıştı.

Cuma Günleri : Tuba büyüküstün’ün başrol olarak rol aldığı gönülçelen dizisi. Hemen arkasından bir musa ile firavun hikayesi sloganı ile yola çıkan bir osman sınav imzası taşıyan kılıç günü dizisi yer alacak.

Cumartesi Günleri : Kadrosunda ayrılıklar olan ama yeni sezonda da devam kararı alan adanalı dizisi. Hemen arkasından ise, genç kızların daha fazla izlediği unutulmaz dizisi yer alıyor.

Pazar Günleri : Güneydoğu’da vatani görevini yapan bir asteğmen ile, orada yaşayan köyün en zengin ağalarından birisi olan peyman ağanın kızı asmin ile sevdasını anlatan aşk bir hayal dizisi yer alacak.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: